Zakupy sneakersów z PayPo - zobacz jakie to łatwe

Dużo naszych klientów pytało czy wprowadzimy na naszej stronie płatności PayPo, a więc wyszliśmy im na przeciw i spełniliśmy oczekiwania. Jesteśmy jedną z 25 tysięcy zaufanych firm które przyjmują płatności tą metodą. A zatem co to jest PayPo? Jakie korzyści niesie za sobą? Na te pytania odpowiemy w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury. 

 

Co to jest PayPo?

Robisz zakupy już dziś, a płacisz dopiero po odebraniu zamówienia i sprawdzeniu produktów, a do tego bez zamrażania swoich środków. Sam decydujesz, w jaki sposób i kiedy spłacasz swoje zamówienia, wybierając usługę PayPo dostosowaną do Twoich własnych potrzeb.

 

Zapłać za 30 dni

Jak to działa?

KROK 1

Robiąc zakupy w naszym sklepie, wybierasz wśród wielu form płatności jakie oferujemy PayPo.

 

KROK 2

Jeśli nie masz jeszcze konta w PayPo, podajesz swoje dane. Kolejne zakupy potwierdzasz jedynie kodem SMS lub jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej.

 

KROK 3

PayPo opłaca Twoje zakupy, a Ty otrzymujesz zamówienie.

 

KROK 4

Sprawdzasz zakupy w domu, a na spłatę należności dla PayPo masz aż 30 dni. Pamiętaj, że płacisz tylko za te produkty, które zatrzymasz.

 

Jest to idealna metoda na zakup luksusowych i limitowanych sneakersów - kupujesz, kiedy się najbardziej opłaca, a płacisz wygodnie później. Już nigdy żadna okazja na Yeezy 350 lub Jordany 4 nie umknie ci z przed nosa. Możesz pozwolić sobie na więcej - zrobić prezent sobie lub bliskim albo zaszaleć na przecenach które na naszym sklepie Moyen są niezwykle korzystne. Masz aż 30 dni na zapłatę - bez dodatkowych kosztów.

 

Dzięki tej metodzie płatności możesz bez problemu pozwolić sobie na nie tylko jedną parę butów, możesz podarować je całej twojej rodzinie, a następnie spłacać w wygodnych dla ciebie ratach. Teraz każda osoba bliska twojemu sercu będzie szczeliwa. Planujesz swoje wydatki - płatność za zakupy rozciągasz w czasie i nie nadwyrężasz portfela, gdy akurat masz większe wydatki, co jest bardzo wygodne zwalcza kupując limitowane sneakersy bądź odzież która szybko znika z naszych magazynów. Dzięki PayPo masz pewność że wyszukany i wyczekiwany produkt trafi właśnie do ciebie. Możesz wyposażyć od nowa swoją szafę w takie marki jak Jordan, Yeezy Gap, Yeezy 350 bądź Yeezy Slide - idealne buty na lato i Twoje wymarzone wakacje. Przekonaj się jakie to proste.

 

Tą metoda płatności jest błyskawiczne i bezpieczna, dzięki niej możesz pozwolić sobie na więcej. Skorzystała z niej już duża liczba klientów na naszym sklepie Moyen.pl. Oczywiście można z nią bez problemu wymienić lub zwrócić produkt w ciągu 14 dni. Ciesz się swoimi wymarzonymi butami nie martwiąc się ich ceną.

Powrót do blogu