1. Sprawdź swój czas na zwrot.

Zwrot zamówienia można dokonać w ciągu 14 dni od daty dostarczenia paczki. Upewnij się że ten termin nie minął! UWAGA! DLA ZAMÓWIEŃ ZŁOŻONYCH OD 7.12.2023 DO 24.12.2023 CZAS NA ZGŁOSZENIE ZWROTU TO 30 DNI.

2. Zgłoś zwrot poprzez formularz

Zaloguj się na swoje konto, kliknij na zamówienie, które chcesz zwrócić. Jeśli zamówienie zawiera więcej niż jedną pozycję, wybierz te, które chcesz zwrócić. Wybierz powód zwrotu i dodaj uwagi dla sklepu. Naciśnij przycisk "Poproś o zwrot". Jeśli Twoja prośba o zwrot zostanie zatwierdzona, otrzymasz wiadomość e-mail z instrukcjami dotyczącymi zwrotu.

3. Przygotuj produkt do zwrotu.

Spakuj produkty do pudełka ochronnego. Dołącz do pudełka wypełniony formularz zwrotu. Jeśli nie posiadasz formularza, prosimy o umieszczenie w pudełku kartki z numerem zamówienia oraz numerem konta do zwrotu. Numer konta jest wymagany tylko w przypadku płatności za pobraniem.

4. Nadaj przesyłkę zwrotną

Istnieją dwie opcje zwrotu. Można nadać zwrot za pośrednictwem strony internetowej Szybkie Nadania InPost lub wysłać zwrot za pomocą dowolnej firmy kurierskiej lub poczty na adres:
Nazwa firmy: Moyen
Adres Firmy: Skąpe 29 87-140 Chełmża
Telefon: 603606829
Adres e-mail: biuro@moyen.pl
Paczkomat: TOR17A - Ludwika Waryńskiego 13, 87-100 Toruń

5. Wyślij przesyłkę zwrotną

6. Zwrot środków

Po otrzymaniu paczki z zwracanym produktem i po jego weryfikacji, pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni.