Dlaczego teraz jest dobry czas na zakup Yeezy ?

O sneakersach Yeezy słyszał już chyba każdy. Ale skąd wiadomo dlaczego są tak chętnie kupowane oraz dlaczego ich wartość będzie rosła? W tym artykule spróbujemy rozwiać wasze wszelkie wątpliwości i pytania. Zapraszamy do lektury.


Yeezy - dlaczego warto w nie zainwestować?

 

Marka Yeezy powstała w 2015 roku we współpracy słynnego amerykańskiego rapera Kanyego West’a z gigantem na rynku obuwniczym czyli Adidasem. Dzięki powiewowi świeżości którą wprowadził piosenkarz jest to jeden z najbadziej rozpoznawalnych modeli butów. Zapoczątkowały również one modę streetwear na polskich ulicach. Te stylowe sneakersy są nie tylko nietuzinkowe ale również wygodne.


Wygoda i jeszcze raz wygoda!


Inwestując w nie dbasz o swoje stopy, gdyż Yeezy są wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, a do ich produkcji wykorzystano wiele nowoczesnych technologii takich jak pianka Eva czy technologia Boost. Dzięki dużej różnorodności każdy jest w stanie znaleźć swój ulubiony model model i kolor sneakersów


Wyjątkowe i niepowtarzalne!


Jest to także inwestycja w kawałek historii mody i kultury ulicznej. Kanye bez wątpienia ją tworzy a jego ekstrawaganckie projekty są tego najlepszym przykładem.


Wytrzymałość!

 

Cena tych butów jest duża natomiast idą za nią wymierne korzyści - są wyjątkowo trwałe. Nawet po kilkuletnim ich noszeniu jeżeli zadbamy o nie w odpowiedni sposób (patrz artykuł jak dbać o yeezy żeby zachowały się na lata), buty będą w dobry stanie i nadal będziemy mogli się cieszyć ich wygodą.

 

Ostatnie premiery!Ich limitowana ilość powoduje że są one coraz bardziej pożądane. Dlatego zwłaszcza w obecnej sytuacji kiedy Adidas zerwał współpracę z Kanye są dobrym zakupem pod względem inwestycji. W tym roku odbywają się ostatnie dropy na których te modele będą dostępne. Po prostu firma czyści swoje magazyny.

Powrót do blogu