Zbliżająca się jesienna nowość - Jordan 4 Medium Olive

Z szumem wokół Air Jordan 4, nie powinno być zaskoczeniem, że Jordan Brand przygotowuje zupełnie nową kolorystykę na jesien 2023. Podążając za kolorystyką "Photon Dust" AJ 4, Jordan rozszerzy swoją serię Craft o nadchodzącą premierę Jordan 4 Craft Olive!

Jordan 4 Medium Olive Jesienna nowosc_2

W przypadku tego AJ 4 ta sama konstrukcja, jak w przypadku ostatniego Jordana 4 Craft, jest obecna w kolorystyce, która ma teraz różne odcienie zieleni. Jasnozielone uderzenia znajdują się na błotniku i oczkach, podczas gdy widzimy ciemniejszy stonowany oliwek na palniku, kołnierzu i pięcie. W przypadku skrzydeł na sznurowaniu widzimy, że części TPU i skóry otrzymują czarne wykończenie, które pasuje do metki z językiem i zakładką na pięcie. Jeśli chodzi o branding Jumpman, logo jest obsączone w blado waniliowym odcieniu. Podobnie jak w poprzednim AJ 4 Craft, do części kołnierza dodaje się samotną plamę zamszu, tym razem występujący w odcieniu tonal green. Dopełnieniem projektu jest biało-czarna podeszwa środkowa w połączeniu z czarno-szarą podeszwą zewnętrzną.

Jordan 4 Medium Olive Jesienna nowosc_3

Ta metamorfoza "Medium Olive" opiera się na motywie premium z mnwem materiałów premium i militarystycznymi odcieniami. Prawie przypominająca próbki AJ4 Travisa Scotta, para zaczyna się od mieszanki zielonych odcieni, które pokrywają zamsz, skórę i tekstylną podstawę cholewki. Kontrastując to, czerń trafia w różne punkty - w tym skrzydła, podszewkę, zakładkę pięty i znaczną część podeszwy. Jego pięta i język mają logo "Pale Vanilla" Jumpman, podczas gdy białe owijają się wokół podeszwy środkowej, aby dopełnić ten pierwszy wygląd.

Jordan 4 Medium Olive Jesienna nowosc_4
Powrót do blogu