Yeezy 350 - buty idealne na siłownię i do biegania

Rok 2016 to niewątpliwie bardzo ważny czas dla Kanye i adidasa. To właśnie wtedy, dokładnie 24 września w sprzedaży pojawiły się pierwsze adidas Yeezy Boost 350 v2 w legendarnej kolorystyce ‘Beluga’ i charakterystycznym napisem ‘SPLY-350’ na boku. Dziś słysząc hasło ‘Yeezy’ to właśnie ta sylwetka, która nieprzerwanie po dziś dzień pojawia się w sprzedaży, przychodzi większości z nas na myśl. Te buty są przez niektórych uznawane za symbol streetwear i wygody. Można nosić je wszędzie i zawsze prezentują się bardzo dobrze.

 

Początki słynnej podeszwy BOOST:

Yeezy 350 - buty idealne na siłownie i do biegania_2

Z nauką po swojej stronie, solidny materiał ziarnisty znany jako TPU został zaopatrzony w powietrze i przekształcony w miniaturowe kapsułki energetyczne, tworzące unikalną styropianową podeszwę środkową. Uważa się, że system, który zapewnia najwyższy zwrot energii ze wszystkich biegaczy dostępnych obecnie na rynku, przeszedł niezliczone testy wrażliwe na temperaturę, a zespół ds. innowacji stwierdził, że pianka BOOST jest do trzech razy bardziej odporna na temperaturę niż standardowy materiał EVA - zapewniając bardziej spójny przebieg.

 

Yeezy 350 - buty idealne na siłownie i do biegania_3

W tych idealnych butach do biegania wyróżnia się lekką cholewką z materiału tekstylnego Primeknit, na której dominują wyraźne szwy na środku i zakładka na pięcie. Kolejnym istotnym punktem modelu jest sprężysta podeszwa środkowa z TPU, która wykorzystuje innowacyjną technologię amortyzującą BOOST ™.

 

Yeezy 350 - buty idealne na siłownie i do biegania_4

Buty też sprawdzą się przy rozmaitych ćwiczeniach na siłowni. Uzyskaj maksymalny komfort noszenia i zapomnij o obtarciach! Podnoszenie sztangi i hip trust’y nigdy nie były przyjemniejsze. Nie ważna jest płeć, ważne są chęci do treningu które posiadasz. Zaopatrz się w najlepsze do tego rodzaju sportu buty z innowacyjną technologicznie podeszwą.

 

 

W stosunkowo krótkim czasie technologia BOOST adidasa zdołała przekroczyć miszmasz sportu, stylów i wpływów na drodze do ugruntowania swojej własnej pozycji. Zrewolucjonizując branżę po jednej sylwetce na raz, trampki z BOOST będą kontynuować swoje panowanie nad królestwem sneakersów w sposób znacznie odmienny nie tylko od tych, które były przed nim, ale prawdopodobnie od tych, które będą podążać. Lądując na spodzie niektórych z najgorętszych trampek w grze, piętrowa marka odzieży sportowej nadal wykręca nawał eklektycznych kolorów, nadruków i sylwetek, które dowodzą prawdziwego powijaka jego ewolucji.

 

Co nam daje używanie butów z podeszwą Boost?

Podczas tego samego treningu, biegu lub pokonanej trasy wkładamy mniej wysiłku lub przy tym samym wysiłku możemy zrobić więcej lub szybciej. Oczywiście mowa tu o porównaniu zwykłej podeszwy z tą wykonaną w technologii Boost.

Boost zapewnia trwałość i sprężystość połączoną z elastycznością. Boost to technologia, która nie traci swoich pierwotnych właściwości nawet po tysiącu przebiegniętych kilometrów.

Powrót do blogu