UGG - modne i ciepłe buty na jesień

Skąd wzięły się buty ugg? Noszono je w Australii już od lat 20. To właśnie tam sięgają korzenie marki Ugg. Kto by przypuszczał, że jednymi z pierwszych, którzy mieli na stopach kojarzące się ze srogą zimą ughies, byli australijscy miłośnicy wysokich fal. To właśnie tam surferzy w latach 60. ogrzewali nimi stopy zaraz po wyjściu z wody. Buty zapewniały idealna izolacje.

Buty UGG Platform_1

UGG produkuje wyłącznie buty z owczej skóry. W procesie produkcji stosuje się unikalną metodę, mianowicie wywrócenie skóry włosiem do środka, a dodatkowo utwardzenie podeszwy, żeby obuwie UGG było jeszcze trwalsze. Te buty są przeznaczone typowo na jesień i zimę. Mają za zadanie ogrzewać i chronić stopy przed wilgocią. Unikalne buty UGG zagwarantują ochronę termiczną nawet w największe mrozy, bo garbowana skóra, z której są zrobione, bardzo dobrze chroni przed zimnem. Obecność naturalnego włosia owczego to także gwarancja antybakteryjnego działania takiego obuwia i wolniejszego brudzenia się butów.

Buty UGG Platform_2

Opinie o butach UGG pokazują, że w tym obuwiu można się czuć dobrze bez względu na warunki otoczenia. Buty UGG pokochały takie sławy jak Kim Kardashian, Bella Hadid czy Hailey Biebier. Obuwie od UGG stało się niezwykle modne – charakterystyczny ich fason doskonale pasuje do „ciepłych outfitów” i w pewnym sensie pozwala na stworzenie różnorodnych stylizacji. Połączenie obuwia UGG z ubraniami w skandynawskich wzorach prezentuje się wyjątkowo dobrze, a opinie o UGG pokazują, że marka ma do zaoferowania dużo więcej, niż tylko ciekawy design.

Buty UGG Platform_3

Miękkość butów zdecydowanie wpływa na komfort ich noszenia – buty UGG na zimę są ponadto bardzo lekkie, więc niemalże nie czuć ich na stopach. Mimo że nosisz dość zabudowane buty, każdy krok w nich jest wykonywany z niesamowitą lekkością. To ogromna zaleta. Mało tego – to obuwie jest wyjątkowo bezpieczne dla środowiska, bo uszyte w całości z biodegradowalnych materiałów. Wewnętrzne owcze runo absorbuje wilgoć, więc stopy się nie pocą, a materiał wykonania doskonale reguluje temperaturę.

Buty UGG Platform_4

W naszym sklepie mamy dostępne dwie wersje wysoką oraz niską. Jest również wybór pomiędzy wysoką a niską podeszwą. To jakie wybierzesz zależy od ciebie i od twoich upodobań.

Powrót do blogu