Nike Dunk Low - idealne kolorystyki na jesień

Pewnie każdy z nas niejednokrotnie spotkał się z problemem zbyt dużego wyboru. Tak właśnie jest w naszym sklepie w przypadku Nike Dunk mamy ich ponad 60. Dlatego dzisiaj przychodzimy z jesiennym rozeznaniem, jakie kolorystyki sprawdzą się najlepiej na tą porę roku.

Sneakersy Idealne na jesien Dunk Cacao Wow_1

Na pierwszy ogień lecą Nike Dunk Low Cacao Wow. Czyż istnieje bardziej jesienny kolor niż brązowy? Sneakersy te są kwintesencją prostoty i klasy w jednym. Te buty zachwycają bezpretensjonalną elegancją, doskonale wpisując się w kanony ponadczasowej mody. Ich skórzaną cholewkę w biało-brązowej kolorystyce można porównać do płótna mistrza malarstwa. To zestawienie kolorów tworzy harmonię, która nie tylko jest estetycznie przyjemna dla oka, ale również stanowi idealne tło dla wszelkich stylizacji. Subtelne brązy kontrastują z bielą, tworząc wyważoną całość. Kremowa podeszwa stanowi solidny fundament dla tych butów. Jej neutralność sprawia, że całość wygląda spójnie i delikatnie.

Sneakersy Idealne na jesien Dunk Grey Fog_2

Naszą drugą propozycją będą bardzo neutralne a zatem pasujące do każdej stylizacji Nike Dunk Low Grey Fog. Idealny odcień przygaszonego szarego koloru komponuje się perfekcyjnie z kolorem białym. Podeszwa wykonana z elastycznej gumy pozwala na wygodę na każdym kroku, a jej szary spód idealnie pasuje do reszty buta. Buty są dobrze wyprofilowane dzięki czemu stopa wygląda w nich na bardziej subtelną.

Sneakersy Idealne na jesien Dunk Kentucky_3

Nike Dunk Low Varsity Royal (Kentucky) w kolorze niebieskim, w końcu jesienią też trzeba nadać trochę koloru naszym stylizacjom. Model ten zadebiutował w ramach programu „Be True to Your School”, a on polegał na dostarczaniu wybranym uczelnianym drużynom koszykarskim butów w ich barwach. Jakościowe skórzane wykończenie, prosta, dwukolorowa kolorystyka z historią to coś, co wyróżnia je na tle innych Dunków. 

Sneakersy Idealne na jesien Dunk Jackpot_4

Nike Dunk Low SE Jackpot ta jasna, biało-szara kolorystyka kryje za sobą mega ciekawą niespodziankę- czarny, kontrastowy Swoosh możemy zdrapać dołączoną do zestawu monetą. Po zdrapaniu, całkowicie zmienia kolor- otrzymujemy Swoosh w kolorze lekkiej czerwieni, z białymi elementami nawiązującymi do zdrapek i loterii. Wartym uwagi jest również inne kolorystycznie logo na języku, oraz na wyściółce.

 

Podsumowując jesień nie musi być walce nudna i smutna, to od ciebie zależy jakie Dunki ubierzesz i jak je skomponujesz. My dajemy możliwość dużego wyboru. Niech ta pora roku, będzie inspiracjom do tworzenia niesamowitych outfitów.

Powrót do blogu