Neutralne kolorystyki Jordan 4

Każdy z nas chciałby mieć pokaźną szafę butów które tylko wpadną mu w oko. Natomiast zdrowy rozsądek oraz trendy slow Fashion podpowiadają nam aby skupić się na jakość nie ilości. Dlatego w tym artykule zaprezentujemy neutralne kolorystyki modelu Jordan 4 które bez problemu można dopasować do każdego outfitu jesiennego.

Neutralne Kolorystyki Jordan 4 Frozen Moments_1

Na pierwszy rzut leci nasz obecny bestseller - Jordan 4 Frozen Moment’s. Buty w neutralnych odcieniach szarości z nutą szaleństwa w postaci metalicznych akcentów oraz lakierowanej skóry na przodzie buta. Cechuje je dobra jakość wykonania oraz nieskazitelny wygląd. Cholewka wykonana została z wysokiej jakości skóry naturalnej i ekologicznej. 

Neutralne Kolorystyki Jordan 4 Seafoam_2

Na drugim miejscu uplasowały się Jordan 4 Midnight Navy idealne na jesień. Sneakersy mają białą skórzaną cholewkę, którą dopełniają białe siateczkowe panele na bokach, a także sznurowanie, język i wyściółka w tym samym kolorze. Z kolei na podeszwie znajdują się elementy w szarości z dodatkowym nakropieniem. Kolejnym akcentem są wstawki w kolorze granatowym. Pojawiają się one jeszcze na języku oraz na tyle cholewki w postaci Jumpmana.

Neutralne Kolorystyki Jordan 4 Militar Black_3

Jordan 4 Military Black musiały znaleźć się w tym zestawieniu. Bo czy istnieje bardziej neutralne połączenie kolorystyczne niż biały i czarny? Za charakter tej kolorystyki odpowiadają elementy w kolorze czarnym, to od nich powstała nazwa widoczna w tytule. Znajdują się je pierwszych i ostatnich oczkach na sznurówki, jak również na tyle cholewki, gdzie umieszczono białego Jumpmana. Kolor czarny pojawia się jeszcze pod białą siateczką umieszczoną na bokach cholewki i początku języka. Wszystko to postawione jest na biało czarnej podeszwie z szarym spodem. Buty są idealne na każdą porę roku.

Neutralne Kolorystyki Jordan 4 Seafoam_4

AIR JORDAN 4 “Seafoam” - klasyczne połączenie materiałowych wydań AJ 4 z odświeżonymi pastelowymi akcentami. Cholewka jest wykonana z gładkiej białej skóry z kontrastowymi akcentami w kolorze Oil Green na oczkach, wewnętrznej podszewce i hitami marki Jumpman, które zdobią metkę Flight na języku i formowaną zapiętkę. Starsze detale pozostały nienaruszone, w tym siatkowe panele boczne i skrzydła podtrzymujące. Klasyczna sylwetka osadzona jest na poliuretanowej podeszwie środkowej z widoczną poduszką gazową Air-sole pod piętą i zielonym akcentem w przedniej części stopy.

Powrót do blogu