Najpiękniejsze wydanie jordan 4 w 2024 roku

Już w marcu swoją premierę miały najgorętsze Jordan 4 w roku 2024! Jest to wyjątkowa kolorystyka, jak dotąd niespotykana. Już od ogłoszenia premiery na Jordan 4 Sail/ Metallic Gold, zabrzmiała wielka wrzawa na ich temat. Zyskały one masę fanów, a przecież jeszcze nie zostały wydane. Skąd zatem bierze się takie zainteresowanie butami które nie są dostępne fizycznie? Dzięki temu artykułowi dowiesz się skąd ten cały „hype” na limitowane edycje air jordan.

Najpiekniejsze wydanie jordan 4 w 2024 roku_2

Air Jordan 4

Zacznij od krótkiej historii tego kultowego modelu. Rok 1989 był rokiem premiery pierwszych Air Jordan 4. Tinker Hatfield, projektant kultowego Air Jordan 3, został wytypowany, aby odnieść jeszcze większy sukces z AJ4. Pierwsze światowe wydanie Air Jordan 4 OG ukazało się w czterech różnych kolorach. Mianowicie 'Fire Red', 'Black Cement/Bred', 'White Cement' i 'Military Blue'. Tak dobrze przyjęły się one w świecie streetwear iż ludzie z niecierpliwoscią oczekiwali kolejnych premier (zresztą ten trend trwa po dziś dzień). Oryginalne sneakersy Air Jordan jest to must have w twojej stylizacji. Air Jordan 4 dzięki swojej sylwetce i technologiom zastosowanym przy jego wykonaniu jest aktualnie numerem jeden wśród najlepiej sprzedających się Jordanów. Klasyczne modele air jordan bardzo dobrze przyjmują się na rynku, każdy z nas szuka neutralnego modelu który z łatwością dopasujemy do naszych codziennych stylizacji.

Najpiękniejszy model w roku 2024

Już są dostępne na naszym sklepie - Jordan 4 Sail/Metallic Gold. Te sneakersy są inspirowane niesamowitą kolaboracją, która została wydana w 2020 roku - Jordan 4 Sail x Off White. Stąd też od tegorocznego wydania oczekuje się efektu wow. Uważa się, że będzie najpiękniejsze wydanie tego roku. Ich cholewka jest wykonana z kremowej skóry i idealnie współgrającymi detalami na językach, sznurowadłach, siatkach, wewnętrznej podszewce i gumowej podeszwie. Twój wzrok na pewno przyciągną metaliczne złote akcenty na panelach bocznych oraz elementów sznurowania. Jeżeli masz na nie ochotę to będą one dostępne w rozmiarówce damskiej od 36 do 44,5. Premiery butów air jordan zawsze wzbudzają duże zainteresowanie, ale teraz emocje sięgają zenitu. Klasyczny designe tego modelu pociąga za sobą tłumy fanów. Jest to ekskluzywna kolorystyka stworzona nie tylko dla kobiet, mężczyźni również będą się w nich prezentować świetnie. Styl uliczny air jordan z jakim były jeszcze do niedawna kojarzone odszedł już trochę do lamusa. Styl i wygoda - najlepszy opis dla tego modelu. Sukces Nike Air Jordan wziął się właśnie od Jordan 1, którymi zainteresowanie nieco opadło, zastąpiły jest Jordan 4 dzięki zastosowanych w nich technologiach. Jednak Jordan 4 Sail będzie to niekwestionowanie najpiękniejsze wydanie tego roku.

Najpiekniejsze wydanie jordan 4 w 2024 roku_3Najpiekniejsze wydanie jordan 4 w 2024 roku_4

Buty Air Jordan

Edycje limitowane Air Jordan robią prawdziwą furorę w świecie streetwear. Oczekiwania na losowania, spekulacje na temat cen, to coś co budzi niesamowite zainteresowanie. Pożądane modele Air Jordan z chęcią trafiają na pułki zarówno kolekcjonerów jak i wielbicieli najnowszych trendów. Streetwear przechodzi aktualnie reaktywacje i wchodzi do codziennej mody. Jest to bardzo ciekawy trend, co tylko pomaga w rozprzestrzenianiu tej mody. Nie jest kojarzona tylko z deskorolką, a już z projektantami światowych marek. Każdy znajdzie w modzie streetwear coś dla siebie.

 

Powrót do blogu