Najlepszy czas na zakup Yeezy Slide

Adidas Yeezy Slide to bez dwóch zdań idealny model buta i na lato i do chodzenia po domu. Ich historia sięga roku 2019, kiedy to sławny raper Kanye West zaprojektował jedne z najbardziej popularnych i najwygodniejszych klapek wszech czasów. Od razu przyjęły się bardzo dobrze na rynku sneakersów. 

Najlepszy czas na zakup Yeezy Slide_2

Czy Yeezy Slide są wygodne?

Klapki Adidas Yeezy Slide to kwintesencja wygody pod każdym względem. Jest to bardzo prosta w swojej formie, nieco masywna i przeskalowana konstrukcja wykonana z lekkiej, wtryskiwanej pod ciśnieniem pianki EVA, która idealnie sprawdzi się w ciepłe letnie dni. Miękka, odpowiednio zabudowana góra w połączeniu z podeszwą ze strategicznymi wyżłobieniami zapewnia komfort użytkowania oraz przyczepność. Dzięki plastycznej piance te buty perfekcyjnie dopasują się do kształtu twojej stopy dzięki czemu nie obetrą twojej stopy.

Najlepszy czas na zakup Yeezy Slide_3

Jak dobrać rozmiar w Yeezy Slide?

Klapki te posiadają dość niestandardową rozmiarówkę. 

Rozmiary jakie zostały wydane to 37, 38, 39, 40.5, 42, 43, 44,5 46 47 48,5

Należy brać o 1,5 rozmiara a nawet 2 rozmiary większe. 

Przykład jeżeli twoja standardowa rozmiarówka to np. 38,5 weź rozmiar 40,5 , a jeżeli masz standardowo 43 wybierz rozmiar 44,5. 

Jeżeli oczywiście nie trafisz ze swoim rozmiarem w naszym sklepie masz 14 dni na zwrot lub wymianę także nie masz się czym przejmować. 

 

Czemu warto kupić teraz Yeezy Slide?

Aktualnie ceny za najwygodniejsze klapki spadły ponieważ jest jeszcze zimno. Dlatego jest to idealny czas na ich zakup. Radzimy się pospieszyć z zakupem bo z dnia na dzień im bardziej rośnie temperatura tym zamówień przybywa. Co za tym idzie zmniejsza się ich ilość na rynku i ceny będą powoli rosnąć, aż do lata kiedy mocno poszybują do góry.

 

Czy Yeezy Slide nadają się do codziennych stylizacji? 

Jeżeli kreski na termometrach przekroczą 20 stopni te klapki sprawdzą się idealnie na codzień. Są niezwykle wygodne i przewiewne przez co nie pocą się w nich twoje stopy. Można z nimi zabawić się nieco modą i wyjść ze sztampowych i nudnych stylizacji. Spróbuj wystylizować je ze skarpetami, a nie pożałujesz. Posiadają szeroką gamę kolorystyczną dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie. 

Najlepszy czas na zakup Yeezy Slide_4

Gdzie kupić oryginalne Yeezy Slide?

Aktualnie w Internecie panuje okropna plaga podróbek i replik które, niechlubnie zalały rynek. Ludzie obawiają się czy na pewno kupują oryginalne produkty i wspierają dzięki temu ich projektanta. Wychodzimy na przeciw naszym klientom i gwarantujemy oryginalność każdego produktu jaki znajduje się w naszym sklepie. Kupując u nas możesz być spokojny o oryginalność i jakość produktów. Oddaj się przyjemności kupowania i nie przejmuj się niczym innym.

Powrót do blogu