Jordan 4 Red Cement - powrót odświeżonej historii

W każdym sezonie jesteśmy uraczeni nową kolekcją Jordanów, z różnymi sylwetkami i kolorystyką idealną dla różnych stylów i gustów. Jednym z najczęściej wybieranych jest Jordan 4, sylwetka o mocnym miejscu w historii. Popularność Jordana 4 wynika z jego związku z legendą koszykówki Michaelem Jordanem i jego wszechstronnego designu, który płynnie łączy sportową estetykę z wrażliwością na streetwear. Jego powracająca obecność w nowych kolekcjach raz za razem świadczy o jego ponadczasowej atrakcyjności. Jeden z najbardziej kultowych modeli Jordan Brand, Jordan 4, powraca w tym roku, ale tym razem w nowej kolorystyce! Opowiemy Ci o tym wszystkim od razu.

Jordan 4 Red Cement idealne na zime_2

Jordan 4 Red Cement Marka Jordan jest zdecydowanie pełna inwencji. Firma, która regularnie ujawnia nowe modele Jordan 1, Jordan 3 i oczywiście Jordan 4, powraca w tym roku z modelem sneakersów Jordan, o który już stał się prawdziwym must-have!

Jordan 4 Red Cement idealne na zime_3

Jordan 4 Red Cement wykorzystują tę samą kolorystykę co model White Cement z 1989 roku. Jednak jest w kolorze jaskrawoczerwonym, zastępując szarość buta, który go zainspirował. Ta nowa wersja ma zwykle nieskazitelnie białą cholewkę ze skóry premium, która jest również stosowana na panelach bocznych i sznurowadłach. Zgodnie z duchem Jordan OG, te same cętkowane czarne kropki są obecne na tylnym klipsie, zapiętku i kołnierzu języka. Jedyną istotną różnicą jest to, że zwykłe szare elementy z czarnymi plamkami są teraz ozdobione czerwienią. Elementy, które składają się na wspomniane wyżej buty Jordan, są zatem ubrane w jaskrawoczerwony kolor na tym modelu Air Jordan 4 Red Cement, podobnie jak branding Jordan na języku. Wreszcie, czarny Jumpman na języku pasujący do oczek i czarna, biała i szara trójkolorowa podeszwa zewnętrzna dopełniają design tego nowego Nike Jordan 4 Red Cement.

Powrót do blogu