Jordan 1 High UNC Toe - Korzenie Michaela Jordana

Jak powszechnie wiadomo Jordany 1 High są sneakersami wszech czasów. Kiedy Air Jordan 1 został wprowadzony na rynek w 1985 roku, stał się pierwszym markowym obuwiem Michaela Jordana. Dzięki odważnemu wzornictwu, które łączyło skórę i genialne kolory, AJ1 był wbrew wszelkim ówczesnym normom. Pomimo premiery ponad 30 lat temu, Jordan 1 High nadal utrzymuje swoją niesamowitą popularność jako element mody. Cały czas ekipa Jordan zaskakuje nas nowymi połączeniami brak i nieoczywistymi teksturami.

Sneakersy na Jesien Jordan 1 High UNC Toe_2

Buty te idealnie sprawdzą się na jesień gdyż posiadają wysokość powyżej kostki, która nie dość, że stabilizuje staw skokowy podczas chodzenia to chroni przed zimnem i deszczem. Buty przed pierwszym użyciem należy zaimpregnować - dzięki temu posłużą nam na lata.

Sneakersy na Jesien Jordan 1 High UNC Toe_3

Kolorystyka "UNC Toe" składa hołd czasom studenckim Michaela Jordana, a konkretnie jego czasowi na Uniwersytecie Karoliny Północnej (UNC). Jako Tar Heel, Jordan osiągnął ogromny sukces, prezentując swoje niezwykłe umiejętności koszykarskie i prowadząc drużynę do mistrzostwa kraju. Kolorystyka tych modnych na jesień Air Jordan 1 „UNC Toe” odzwierciedla charakterystyczne kolory UNC czyli mieszankę Carolina Blue i bieli. Ta kolorystyka służy jako nostalgiczne przypomnienie korzeni Jordana i jego niesamowitej kariery w college'u, co czyni ją obowiązkową pozycją zarówno dla fanów, jak i kolekcjonerów.

Sneakersy na Jesien Jordan 1 High UNC Toe_4

Kolorystyka przedstawianych AJ1 bazuje na słynnych odcieniach uczelni Michaela Jordana – University of North Carolina. Mamy zatem zestawienie bieli z kolor niebieskim. Kolory te idealnie wpasują się w jesienny klimat i zapewnią niesamowity wydźwięk dla twojej stylizacji. Ten pierwszy kolor barwi boczne panele, natomiast drugi zabarwił nie tylko tył cholewki, ale również górę toeboxu. W ich towarzystwie pojawia się czerń. Widzimy ją na kołnierzu, języku oraz wiązaniu, a także wokół toeboxu. Wszystko to spoczywa na białej podeszwie z niebieskim spodem.

Powrót do blogu