Jak sprawdzamy autentyczność butów sprzedawanych w naszym sklepie?

To pytanie jest chyba najczęstszym od naszych klientów. Nie ma się niestety co dziwić, co krok widzimy strony z nieoryginalnymi parami oraz modny proceder zwłaszcza wśród młodych osób - sprowadzanie butów podrobionych i wprowadzanie ich na rynek jako oryginalne. Na przeciw tym nieuczciwym zachowaniom wychodzi nasz sklep Moyen. Opowiemy z dużą dokładnością jak odbywa się u nas proces sprawdzania autentyczności produktów, aby każdy z naszych klientów nie musiał się tym martwić. 

 

W branży szeroko pojętego streetwear’u działamy ponad 5 lat, a nasz sklep założyliśmy 2 lata temu. Nigdy nie sprzedaliśmy nie oryginalnych produktów, a to za sprawą naszych specjalistów od autentyczności. Dokonują oni niesamowicie dokładnej kontroli polegającej na:

- sprawdzeniu szwów 

- Test zapachu 

- Kontrola pod lampą UV

- Sprawdzenie materiału 

- Weryfikacja metek wewnętrznych oraz na pudełku 

A to nie wszystko, każdy produkt ma swój osobliwy i charakterystyczny element po którym rownież sprawdzamy jego autentyczność. 

 

Do każdej paczki otrzymują państwo : kod rabatowy na następne zakupy, fakturę, formularz zwrotu oraz certyfikat autentyczności.

Zatrzymajmy się przy nim na chwile. Jest to potwierdzenie sprawdzenia przez naszych specjalistów zakupionego przez Państwa towaru w naszym sklepie. Każdy produkt przechodzi u nas szczegółową kontrolę pod względem autentyczności i jakości dwukrotnie: od razu po przybyciu do magazynu oraz przed wysłaniem do klienta. Dzięki temu mamy pewność, że towary które przychodzą do naszych klientów są oryginalne. Na certyfikacje wypisujemy wszystkie wyżej zapisane elementy potwierdzające autentyczność. 

 

Z chęcią odpowiadamy również na Państwa zapytania na naszych mediach społecznościowych, mailu oraz pod numerem telefonu. 

Życzymy udanych zakupów 

Ekipa Moyen

Powrót do blogu