Jak rozpoznać oryginalność Yeezy?

Wśród wielkiego rynku sprzedaży podróbek ciężko jest znaleźć oryginalne produkty. Wszystkim którzy ich szukamy wychodzimy na przeciw. Na Moyen znajdują się tylko oryginalne produkty, sprawdzane ze szczególną starannością przez naszych specjalistów. Zaufało nam ponad 2000 klientów.

Buty Yeezy jest to niesamowity projekty znanego amerykańskiego rapera z gigantem w świecie produkcji butów - Adidas. Każdy z modeli Adidas Yeezy cechuje uniwersalność - za to pokochał je cały świat i dzięki temu nie wychodzą z mody od kilku lat.

 

Jak sprawdzić czy klapki Yeezy Slide są oryginalne?

 

Zaczniemy od sprawdzenia Toe Boxa oraz tyłu butów
 • W podróbce przód buta jest zbyt mocno uniesiony do przodu butów.
 • W podróbce przód jest za wysoki i zakrzywiony.
 • Fałszywa para ma tył podniesiony o wiele za wysoko, przez co wygląda nienaturalne.
 • W podróbce tył jest zbyt okrągły i zbyt wysoko od
  Oryginalne Yeezy_2

 

Logo Adidas które znajduje się na pięcie

 • Powinno wystawać nieco ponad resztę całej podeszwy, przez co tworzy się charakterystyczne
  Oryginalne Yeezy_3

 

Teraz zwróćmy uwagę na czubek butów
 • Otwór na palce w podróbce jest zbyt wąski. Przez to cały wygląd klapka wydaje się zbyt masywny.
 • Z drugiej strony, autentyczne buty mają szerszy i większy otwór na palce, który wygląda na cieńszy niż otwór w podróbce.

 

Jak sprawdzić oryginalność butów Yeezy 350?

 

Zacznij od dokładnego obejrzenia ogólnego wyglądu swojej pary.
 • Jednym z kluczowych elementów do sprawdzenia jest wzór dzianiny, często niedokładnie odwzorowywany w podróbkach
  Oryginalne Yeezy_4
Następnie zwróć uwagę na ogólny kształt Yeezy.
 • Nawet najbardziej dopracowane podróbki Yeezy często nie oddają go wiernie. Konkretnie, Yeezy 350 V2 powinien mieć wyraźny łuk na pięcie, rozciągający się od podeszwy środkowej do górnej części języka.

 

Kolejnym krokiem jest dokładne przyjrzenie się obszarowi zapiętek.

 • Upewnij się, że zapiętek jest prawidłowo umiejscowiony. W wielu podróbkach częstym błędem jest umieszczenie zapiętek zbyt blisko podeszwy.
 • Po tym, sprawdź wzór dzianiny. Różne części Yeezy mają różne faktury, tworząc wyjątkowy design całej pary. W podrobionych parach Yeezy Boost 350 V2 wzór dzianiny może wyglądać na luźny i nieprawidłowy, co wpływa na ogólny wygląd.

 

Przechodzimy teraz do podeszwy zewnętrznej, która może być kluczowa w procesie uwierzytelniania ze względu na „okienko” pokazujące materiał Boost.
 • Po pierwsze, sprawdź fakturę i wykończenie materiału Boost. Autentyczny Yeezy Boost powinien mieć chropowatą fakturę i błyszczące wykończenie. W oryginalnej parze kawałki materiału Boost powinny być stosunkowo duże. Z kolei w replikach Yeezy materiał Boost jest często zbyt płaski i mały, brakuje mu charakterystycznych cech wersji autentycznej.
 • Następnie sprawdź ogólny kształt „okienka” na podeszwie zewnętrznej, chociaż może się on różnić w zależności od pary. Podeszwy zewnętrzne podróbek Yeezy często mają okienko, które wydaje się zbyt szerokie i masywne lub, w niektórych przypadkach, zbyt
  Oryginalne Yeezy_5

 

Warto pamiętać iż te różnice nie zawsze są zauważalne gołym okiem. Niektóre z nich znają tylko specjaliści którzy zajmują się butami od lat. Zaufaj nam i bądź spokojny że kupujesz oryginalne produkty.

Powrót do blogu