Essentials - idealny basic na codzień.

Marka Fear Od God została założona przez Jerry'ego Lorenzo w 2013 roku i szybko zyskała lojalnych zwolenników. Filozofia projektowania marki była głównym czynnikiem jej sukcesu. W tym artykule zbadamy filozofię projektowania stojącą za Essentials Fear of God i jej wpływem na odzież uliczną.

Podstawowa filozofia projektowania Fear Od God

Essentials idealny basic_2

Filozofia projektowania stojąca za Essentials Fear of God opiera się na idei podwyższonych podstaw. Odzież marki jest prosta, ale wykonana z wysokiej jakości materiałów i dbałości o szczegóły. Ubrania zostały zaprojektowane tak, aby były uniwersalne i ponadczasowe. Nie jest związany z żadnym konkretnym trendem ani sezonem i może być noszony w różnych ustawieniach.

Jednym z kluczowych elementów filozofii projektowania Essentials Fear of God jest użycie neutralnych kolorów. Odzież marki jest przede wszystkim czarna, biała i szara. Pozwala to na połączenie odzieży z szeroką gamą innych elementów i ułatwia stworzenie spójnego stroju.

Innym ważnym aspektem filozofii projektowania Essentials Fear of God jest uniwersalność. Odzież marki została zaprojektowana tak, aby była luźna i wygodna. Jest to zgodne z naciskiem marki na komfort i łatwość noszenia.

Wpływ Essentials Fear of God na Streetwear

Essentials Fear of God wywarł znaczący wpływ na scenę streetwearu. Koncentracja marki na podwyższonych podstawach i wysokiej jakości materiałach zainspirowała inne marki do podobnego podejścia. Doprowadziło to do odejścia od krzykliwych logotypów i grafiki, które niegdyś były podstawą streetwearu.

Wpływ miała również neutralna paleta kolorów marki i ponadwymiarowe sylwetki. Wiele innych marek streetwearowych zaczęło włączać te elementy do swoich własnych projektów.

Essentials Fear of God również przypisuje się wprowadzeniu nowego poziomu wyrafinowania do streetwearu. Odzież marki została zaprojektowana tak, aby była zarówno stylowa, jak i wygodna, co poszerzyło atrakcyjność streetwearu poza tradycyjną grupę demograficzną młodych mężczyzn.

Nasza oferta

Essentials idealny basic_3

W naszej ofercie znajdą państwo szereg ubrań typu Basic - od stylowych bluz po wygodne koszulki. Bez względu na co padnie Twój wybór będzie on odpowiedni i spełni oczekiwania nawet zagorzałych krytyków.

Fear of God Essentials Hoodie (2022) Dark Oatmeal

Essentials idealny basic_4

Idealny szary Basic, który powinien się znaleźć w szafie każdego! Bluza z kapturem ma krój oversize, długie rękawy, dołączony kaptur, gumowe logo marki na kapturze oraz grafikę „ESSENTIALS” z przodu i z tyłu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, w połączeniu z odcieniem Dark Oatmeal, bluza ta zyskuje swój wysublimowany charakter, dodając jednocześnie uroku każdej stylizacji. Świetnie sprawdzi się do noszenia na codzień.

Powrót do blogu