Czy warto kupić Yeezy Slide ? Jak je stylizować?

Jak powszechnie wiadomo klapki Yeezy Slide są najwygodniejszym obuwiem na lato.

Dzięki swojemu krojowi i fasonowi pasują do wszystkiego. Wydane zostały spod skrzydeł samego Kanye’go West’a - niezwykle barwnej i niepowtarzalnej postaci wśród amerykańskich artystów. Przez to na pewno stały się wielkim sukcesem marki Adidas. Kiedy przychodzi nam na myśl lato i wakacje wtedy do gry wkraczają one - Yeezy Slide, nie zawiodą cię w czasie twojego odpoczynku i nie tylko. Sprawdź propozycje jak je stylizować i bądź mody tego lata!

Yeezy Slide czy są wygodne?

Czy warto kupic Yeezy Slide_2

Jak wiadomo w letnie upały ubieramy się w przewiewną odzież, nie zapomnijmy też o butach! Idealnym rozwiązaniem będą właśnie Yeezy Slide. Klapki te to synonim wygody. Znakiem rozpoznawczym tego modelu jest niezwykle prosta konstrukcja. Buty Yeezy Slide są produkowane z lekkiej, pompowanej pod ciśnieniem pianki EVA. Dzięki temu zapewniają przyczepność podczas chodzenia i odczuwa się w nich, że chodzi się jak „po chmurach”. Zgrabna i mało ważąca konstrukcja obuwia sprawia, że nawet po całym dniu nie poczujesz obciążenia nóg. Dzięki temu klapki są idealnym wyborem podczas codziennej pracy jak i spacerowania po pięknych i piaszczystych plażach. Obuwie po kilkukrotnym jego założeniu dopasuje się do twojej stopy, co jeszcze bardziej poprawi jakość twojego chodu. Przekonaj się sam jak wygodne są klapki Yeezy Slide!

Klapki Yeezy Slide – z czym je nosić?

Czy warto kupic Yeezy Slide_3

Klapki Adidas Yeezy Slide to naprawdę wdzięczne do stylizowania sneakersy. Można je nosić zarówno jako klasyczne klapki na basen czy plażę, ale jak i dodatek do nieco bardziej wyszukanych, streetwearowych stylizacji. Pojawiła się, też moda na noszenie ich żeś skarpetkami, ale czy tak można? Oczywiście, że tak, ale przy ich wyborze rekomendujemy gładkie, dobrej jakości skarpety w neutralnych kolorach. 

Klapki adidas Yeezy Slide sprawdzą się jako dodatek do bikerów czy legginsów, szczególnie w ziemistych i neutralnych kolorach, w których lubuje się ich projektant Kanye West.  

Przykładem kolejnej stylizacji jest długi t-shirt oversize i krótkie spodenki, ten outfit świetnie dopełniaj skarpety. 

Na chłodniejsze wypady klapki te można również ubrać do spodni cargo i rownież będziemy się świetnie prezentować.

Jeżeli chodzi o Panów, to śmiało możecie łączyć je z bawełnianymi szortami i koszulkami o kroju oversize, czy dresami. Jedno kolorowe komplety sprawdzą się świetnie do kolorystyk takich jak Bone czy Onyx.

Zaszalej z kolorami - pokaż swój charakter!

Czy warto kupic Yeezy Slide_4

Już wiadomo że Yeezy Slide to najwygodniejsze klapki, ale mają więcej zalet. Ich rozmaite kolorystyki sprawiają, że możesz z łatwością wyrazić siebie. Pierwsze serie klapek Yeezy były zachowane w dość neutralnej kolorystyce w odcieniach brązu i beżu. Dzisiaj Adidas pozwala zaszaleć. Pojawiło się bardzo dużo nowych i świeżysz kolorystyk. które stanowią ciekawy punkt odniesienia w każdej twojej stylizacji. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że z łatwością możesz dopasować model do własnych preferencji.

Gdzie kupić klapki Yeezy Slide?

Zastanawiasz się, gdzie kupić klapki Yeezy Slide? Nie ma sprawy, już ci mówimy. W naszej wszechstronnej kolekcji sneakersów Adidas oferujemy szeroki wybór Yeezy Slide. Asortyment obejmuje bestsellery, takie jak Yeezy Slide Onyx, obowiązkowy Yeezy Slide Pure i eleganckie Yeezy Slide Bone. Asortyment Yeezy na Moyen.pl jest bardzo szeroki i każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Powrót do blogu