Air Force 1 X Supreme - Klasyk z dodatkiem

Kolaboracja ta jest jednym z prostszych projektów w, ponieważ niskie sylwetki kultowych Air Force 1 są zabarwione w całości na biało lub na czarno, a zmiany są dość niewielkie. Nowy kolaboracyjny projekt idealnie nawiązuje do produktów Supreme zrobionych na towarach od Hanes, na przykład zwykłe białe podkoszulki z małym znaczkiem u dołu. Jest to odwołanie jeden do jednego – podstawowy produkt z małym znaczkiem do codziennego użytku.

Air Force 1 X supreme Idealne na Jesien_1

Supreme po raz pierwszy wydało swoje spojrzeń na klasykę Nike zaprojektowaną przez Bruce'a Kilgore'a w marcu 2020 roku jako część ich kolekcji S/S 2020 i nadal wypuszcza je co sezon bez ostrzeżenia. Jak wspomniano powyżej, Supreme AF1s są takie same jak standardowa para z piankową podeszwą środkową, perforacjami na palce i gumową podeszwą.

Air Force 1 X supreme Idealne na Jesien_2

Różnice to czerwone logo Supreme na zewnętrznej pięcie przylegającej do niesławnego Swoosh, koronkowe zamki, wkładki i pudełko na trampki. Firma uwzględniła nawet dodatkowe sznurowadła marki Supreme z logo dla tych, którzy potrzebują dodatkowych wyróżnień w tej rundzie.

Air Force 1 X supreme Idealne na Jesien_3

Formuła Supreme x Nike AF1 przypomina zasadę Virgila Abloha ( zmarłego już projektanta luksusowego domu mody Louis Vuitton) którą nazwał zasadą 3 procent. Reguła mówi, że wystarczy unowocześnić istniejący produkt o 3 procent, aby stworzyć nowy. Rezultatem jest produkt, który jest zaawansowany, ale wciąż akceptowalny, wystarczająco, aby zaspokoić ciekawość przy jednoczesnym zachowaniu znajomości. W tym przypadku to działa. Sukces wyprzedaży i rebranding Black Supreme AF1, niegdyś pariasa w kulturze, mówi wiele o tożsamości marki Supreme i pozycjonowaniu wśród marek odzieży ulicznej.

 

Air Force 1 X supreme Idealne na Jesien_4
Powrót do blogu